Menu
Your Cart
Toptan Satışlarda Çok Özel Fiyatlar

Kalite Politikamız


Endüstriyel ve Kurumsal Temizlik Kimyasalları ve Ekipmanları üretimi yapan kurumumuz üstlendiği misyonu başarı ile uygulayabilmek için bir Politika belirlemiş ve EFQM Mükemmellik Modeli ışığında sürekli denetlenen Öğrenen Organizasyonlar oluşturulmuştur.

 

·         Tüm Alpsan çalışanlarının mutlu olabileceği, ileriye dönük ve sisteme katılımcı bir ortam oluşturmak için hep birlikte çaba göstermek.

·         Tedarikçi kurumlarından başlayarak, temizlik sektörünün her birimine, kalite bilincinin yerleşmesi için destek ermek.

·         Sürekli iyileştirme anlayışını benimsemek, bu amaçla teknolojik gelişim ve kaliteli insan kaynağı yatırımından sürekliliği sağlamak.

·         Müşterilerimize faydalı, verimli, çevre ve insan sağlığına uygun ürünler sunmak, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak.

·         Çalışanların mesleki bilgi ve becerilerine ait yeterliliğini sağlamak,  davranış biçimlerini pozitif yönde geliştirmek için eğitime önem vermek.

·         Uluslararası standartlarda; Üretim, tedarik ve servis hizmeti arz eden referans bir kurum olmak.

·         Kaliteli ürün, kaliteli çözüm anlayışımızı Güvenlik Şemsiyemiz altındaki tüm müşterilerimize zamanında ulaşmasını sağlamak.

·         Yasal mevzuatlara, kalite yönetim sistemi standartlarına uyarak, Uygunluk Yükümlülüklerini yerine getirmek ve sürekliliğini sağlamak.