Menu
Your Cart
Toptan Satışlarda Çok Özel Fiyatlar

Hakkımızda

Vizyonumuz;


Toplam kalite yönetimi çerçevesinde oluşturduğumuz kalite politikamız ve EFQM mükemmellik modeli ışığında modeli ışığında geliştirdiğimiz yönetim ve üretim stratejilerimiz ile ürettiğimiz ürünlerde verdiğimiz satış sonrası servis hizmetlerinde yenilikçi ve saygın kurum olmak.

 

Yurtiçi ve yurtdışı pazarında müşteri tercihlerinde öncelikle kurum olmak ortaklarımız, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile öğrenen organizasyonlar kurmak; güvenilir, verimli, karlı ve sonuca odaklı bir yapı oluşturmak bunun sürekliliğini sağlamaktadır.

 

Misyonumuz;

Alpsan, bulunduğu tüm ülkelerde uzmanlaştığı ürün ve hizmet üretimlerini yenilikçi yaklaşımı doğrultusunda gerçekleştirir. Çağdaş güvenilir çevreye duyarlı müşteri haklarına saygılı kaliteli ürün servis ve eğitim verir. Şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunur.

 

Müşterilerinin tedarikçilerinin ve çalışanlarının güveninin kazanmayı ve her birinin güvenilirliklerini sürekli ve tam olarak artırmayı ortak sorumluluk anlayışı içerisinde kabullenir. Yenilikçi ve kendini geliştiren ortamlar oluşturan bir kurum olmayı misyon olarak üstlenir.